Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Протягом вихідних КК «Київавтодор» ліквідувала 1 855 кв. м аварійно-небезпечних руйнувань на дорогах столиці

Опубліковано 08 лютого 2016 року о 11:40

6 та 7 лютого 2016 року в усіх районах столиці дорожники активно ліквідовували аварійно-небезпечні руйнування вулично-дорожньої мережі. Першочергово такі роботи проводилися на магістральних вулицях, вулицях, якими проходять маршрути руху громадського транспорту, та вулицях районного значення.

Як повідомляє комунальна корпорація «Київавтодор», зокрема, роботи були проведені на вул. Заболотного, вул. Ревуцького, вул. Народного Ополчення, вул. Бориспільській, вул. Героїв Дніпра, просп. Маяковського, бульварі Вернадського, вул. Тростянецькій, вул. Плеханова, вул. Глибочицькій, вул. Залізничне шосе, Великій Кільцевій дорозі тощо.

Загалом протягом двох днів підприємства комунальної корпорації ліквідували 1855 кв. м аварійно-небезпечних руйнувань вулично-дорожньої мережі столиці.

Нагадаємо, що такі роботи спрямовані на забезпечення безпеки дорожнього руху на вулично-дорожній мережі до початку планового поточного ремонту, який заплановано провести у другій половині березня та у квітні 2016 року. 

kievcity.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux