Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва
Директор – Кримова Валентина Василівна
Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна 18-а
Телефон: 414-09-41, 411-97-75
Електронна скринька: [email protected]
Територіальний центр надає такі соціальні послуги:
- догляд вдома;
- паліативний догляд;
- соціальна адаптація;
- консультування;
- натуральна допомога;
- представництво інтересів;
- інформування;
- фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, з інтелектуальними, сенсорними, фізичними, моторними, психічними та поведінковими порушеннями.
На надання соціальних послуг в Територіальному центрі мають право:
громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;
громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
Відділення соціальної допомоги вдома:
|
П.І.Б. завідувача
|
Адреса, телефон |
№ 1 |
Левенець Людмила Олександрівна
|
вул. Архипенка, 10В, 418-65-11 |
№ 2 |
Голубкова Любов Анатоліївна
|
просп. Оболонський, 16А, 410-65-75 |
№ 3 |
Юрковець Раїса Володимирівна
|
вул. Тимошенка, 2В, 410-24-03 |
№ 4 |
Болот Тетяна Іванівна
|
вул. Героїв Дніпра, 22Б, 412-44-82 |
№ 5 |
Стрій Галина Миколаївана
|
просп.Оболонський, 28В, 411-88-68 |
№ 6 |
Трухан Надія Миколаївна
|
вул. Попова, 1, 463-92-53 |
№ 7 |
Духота Ірина Павлівна
|
просп. Рокосовського, 3В, 432-16-27 |
Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг: догляд вдома.
Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома, передбачають:
допомогу у веденні домашнього господарства – закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, годування, доставку гарячих обідів, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу;
допомогу у самообслуговуванні – допомогу у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні, роздяганні, зміні натільної білизни, зміні постільної білизни, у користуванні туалетом тощо;
допомогу при пересуванні по квартирі;
допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами – виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;
навчання навичкам самообслуговування – навчання навичкам вмивання, обтирання, обмивання, вдягання, роздягання, зміни натільної білизни, зміни постільної білизни, у користуванні туалетом;
обробіток присадибних ділянок для сільської місцевості (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);
допомогу у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;
психологічну підтримку (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);
надання інформації з питань соціального захисту населення;
допомогу в отриманні безоплатної правової допомоги;
допомогу в оформленні документів, внесення платежів.
Відділення соціальної допомоги вдома здійснює безоплатне в обсягах, визначених державним стандартом, надання соціальної послуги догляду вдома:
громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.
Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.
Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.
Відділення денного перебування
Завідувач відділення – Олішевська Інна Володимирівна
Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна 18-а
Телефон: 412-01-81.
У відділенні денного перебування відповідно до державних стандартів надаються соціальна послуга з соціальної адаптації, в т. ч. соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку».
Відділення розраховане на щоденне відвідування громадян пенсійного віку та інвалідів. Відділенням організовується і проводиться комплекс соціально-оздоровчих заходів, соціально-психологічної організації дозвілля.
Заняття в «Університеті третього віку» є безкоштовними. Факультети різного спрямування дають можливість великого вибору саме тих нових знань і вмінь, які люди похилого віку та громадяни з обмеженими функціональними можливостями хочуть отримати для реалізації свого внутрішнього потенціалу.
Навчальна програма побудована з урахуванням бажань та інтересів слухачів, включає лекції, практичні і тренінгові заняття.
В «Університеті третього віку» громадяни похилого віку не лише отримують нові знання, а й роблять своє дозвілля різноманітним та цікавішим.
На базі терцентру працює «Університет III віку», в якому функціонують такі факультети та гуртки:
- Факультет здорового способу життя;
- Факультет літературно-мистецький;
- Факультет із психології;
- Гурток лікувальної фізичної культури;
- Гурток з йоги;
- Гурток краси.
Заняття в «Університеті третього віку» проводять працівники Територіального центру, спеціалісти-волонтери та студенти вищих навчальних закладів міста Києва.
Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової, психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.
Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги
Завідувач відділення – Самозван Вікторія Анатоліївна
Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна 18-а
Телефон: 489-91-47.
Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає соціальні послуги громадянам, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної:
- похилого віку;
- осіб з інвалідністю;
- хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;
- які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, у разі коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю
Відділення адресної допомоги відповідно до покладених на нього завдань, виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази безоплатно забезпечує громадян:
- продовольчими та промисловими товарами;
- предметами побутової гігієни;
- іншими речами першої потреби.