Головна  →  Новини  →  11 вересня 2023

Оболонський район вшанував місто-Герой Бахмут

Оболонський район вшанував місто-Герой Бахмут
Бахмуту днями виповнилося 452 роки.
Місто зруйноване росіянами, в його межах йдуть важкі бої, але Бахмут продовжує бути нашою Фортецею, а бахмутяни надійно зберігають традиції свого рідного міста!
 
У суботу, 9 вересня, Оболонський район також вшанував місто-Герой Бахмут. За словами голови Оболонської РДА Кирила Фесика в Києві нині перебуває понад 7 тисяч мешканців Бахмутської громади і всім нам важливо їх підтримувати.
 
"На сьогодні у нас вже сформувалися щирі дружні та партнерські відносини з бахмутянами, і ми разом реалізували багато корисних проектів.
Сьогодні ми спільно з міським головою міста Бахмут Олексієм Ревою, бахмутянами, киянами і оболонцями висадили у нашому парку відпочинку «Наталка» алею троянд, які привезені були з самого Бахмуту! Було також дуже приємно бачити на цьому заході людину, яка докладає неймовірних зусиль для допомоги бахмутянам – це Сергій Костянчук.
Цікаво, що саме троянди є одним із символів героїчного міста, і, до речі, від самого початку заснування парку відпочинку «Наталка» троянди у ньому висаджувалися саме з Бахмута. Оболонський район наразі орієнтований на надання допомоги тимчасово переміщеним жителям Бахмута в реалізації спільних проєктів та ініціатив, просвітницьких заходів, долученні до реалізації міських політик, тощо.
 
Ще раз вітаю всю героїчну громаду Бахмута з днем вашого рідного міста, яке стало всесвітньо відомим символом незламності та боротьби.
Переконаний, що всі разом, усією країною та завдяки Збройним Силам України ми зможемо повністю звільнити від окупантів Бахмут та інші окуповані міста, відновити це неймовірне квітуче місто, та повністю звільнити нашу країну від ворога назавжди!", - зазначив Кирило Олександрович на своїй сторінці у Фейсбук.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку