Головна  →  Анонси  →  19 січня 2023

21 січня 2022 року наша країна відзначатиме національне свято - День Соборності України. В Оболонському районі вшанують цю дату

Напередодні пам'ятної дати, 20 січня 2023 року голова Оболонської РДА Кирило Фесик, його заступники, працівники адміністрації, громадськість урочисто покладуть квіти до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (вул. Тимошенка, 16) та вшанують загиблих героїв хвилиною мовчання.

Довідково:

У цей день в 1919 році, 105 років тому, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Цей факт повністю руйнує фейк московської пропаганди про те, що Українська держава ніколи не існувала і її вигадали більшовики.

Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави, особливо зараз. 

Сьогодні Україна переживає найважчі випробування війною. Понад три десятиліття тому ми вирвалися з багатовікового рабства, скинули ярмо, стали незалежними, розпочали будівництво власної суверенної держави. Ті, хто тримали нас у неволі, не могли стерпіти наших досягнень і успіху. Диявольські злоба та заздрість спонукали їх розпочати війну, але в ній вони обов’язково зазнають поразки, адже правда на нашій стороні.

Україна обов’язково переможе у цій неоголошеній війні. І прийдешні покоління обов’язково знатимуть ім’я кожного українця, який віддав своє життя за свою рідну землю.

Перейти до спискуВерсiя для друку