Головна  →  Анонси  →  11 вересня 2020

12 вересня відбудеться захід «Адаптація проведення тренінгів із першої допомоги під час пандемії» з нагоди Всесвітнього дня першої медичної допомоги

12 вересня об 11:00 пройде захід «Адаптація проведення тренінгів з першої допомоги під час пандемії» з нагоди Всесвітнього дня першої медичної допомоги.

Організатор заходу – Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України.

У рамках заходу відбудеться флешмоб із проведення серцево-легеневої реанімації на спеціальних манекенах.

У цей день кожен охочий зможе за допомогою працівників та волонтерів Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України матиме змогу:

  • навчитись проводити серцево-легеневу реанімацію на спеціальних манекенах;
  • ознайомитись із правилами надання першої допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних аварійних ситуаціях;
  • взяти участь у роботі ситуаційних локацій згідно зі сценарієм (допомога при відкритих переломах, втраті свідомості тощо);
  • ознайомитись з локаціями аварійних служб міста.

У зв’язку із введеними протиепідемічними обмеженнями організатори закликають поставитися відповідально до свого здоров’я та здоров’я тих, хто поруч, і просять усіх охочих відвідати захід дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36 (біля адмінбудівлі КМДА).

Довідково.

Із 2000 року Всесвітній день надання першої медичної допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Ініціатором його проведення виступають

національні організації – члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвитку можливих ускладнень.

Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. Здебільшого це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальним медичною освітою. У цих випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда. Вже давно відомо про існування так званої «золотої години», того часу, коли постраждалому можна надати найбільш дієву першу допомогу.

kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку