Запрошуємо долучитися до проведення Загальнонаціонального уроку пам’яті!
Запрошуємо долучитися до проведення Загальнонаціонального уроку пам’яті!
Опубліковано 04 серпня 2026 року о 11:02
Управління соціальної та ветеранської політики Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації запрошує ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, членів сімей осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, або осіб, які перебувають у полоні, а також представників громадських об’єднань ветеранів та родин полеглих воїнів долучитися до проведення Загальнонаціонального уроку пам’яті, якийвідбудеться 1 вересня 2026 року в закладах освітиОболонського району містаКиєва.
Метою уроку є вшанування подвигу Захисників і Захисниць України, які ціною власного життя, здоров’я та особистого добробуту виборювали і продовжують виборювати свободу, незалежність та майбутнє Української держави.
Під час Загальнонаціонального уроку пам’яті учасники матимуть можливість поділитися власними історіями, спогадами та досвідом, сприяти збереженню національної пам’яті, формуванню у молодого покоління поваги до українських воїнів, усвідомлення громадянської відповідальності та почуття патріотизму.
Запрошуємо ветеранів війни, родини Захисників і Захисниць України та представників ветеранської спільноти стати учасниками цього важливого заходу та долучитися до діалогу з молодим поколінням.
Бажаючим взяти участь у проведенні Загальнонаціонального уроку пам’яті просимо повідомити про свою готовність Управління соціальної та ветеранської політики Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Озерна, 18-А, контактні телефони: (044) 489-91-75, (044) 467-39-75.
Разом збережемо пам’ять про Героїв, підтримуємо родини Захисників і Захисниць України та виховуємо покоління, яке пам’ятає ціну свободи.