Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

За півроку надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у Києві перевищили 25,6 мільярдів гривень

Опубліковано 05 липня 2016 року о 12:13

За оперативними даними Головного управління ДФС у м. Києві, столичними платниками за січень-червень 2016 року до бюджетів усіх рівнів перераховано 25 мільярдів 590 мільйонів гривень, з яких лише у червні – понад 3,6 мільярда гривень. 

Впродовж 6 місяців поточного року до державного бюджету від столичних підприємців надійшло 17 мільярдів 717 мільйонів гривень. Зокрема, у червні до загального фонду державного бюджету надійшло 2 мільярди 423 мільйони гривень.

Як зазначають фахівці ДФС Києва, приріст надходжень до загального фонду держбюджету у червні 2016 року відбувся за такими основними податками: на 192 мільйони гривень (24 %) зросли надходження з податку на доходи фізичних осіб та склали понад 1 мільярд гривень; на 25 мільйонів гривень (19 %) підвищився рівень сплати військового збору – 155 мільйонів гривень було перераховано в держбюджет.

До бюджету міста Києва за січень-червень 2016 року столичними платниками було сплачено 7 мільярдів 873 мільйони гривень, що на 40 % більше ніж роком раніше. Столична скарбниця додатково поповнилась на 2,2 мільярда гривень. Зокрема, у червні бюджет столиці отримав близько 1,2 мільярда гривень, що на 37 % або на 325 мільйонів гривень більше за минулорічний показник. Найвагоміший внесок забезпечили платники ДПІ у Шевченківському – 20%, Печерському – 16%, Голосіївському та Солом’янському районах міста – по 11%.

У порівнянні з минулим роком відбулось збільшення надходжень столичного бюджету за всіма основними податками: на 150 мільйонів (30 %) підвищилась сплата податку з доходів фізичних осіб та склала 648 мільйонів гривень; надходження від плати за землю зросли на 154 мільйони гривень (більше ніж у 1,9 разів) та склали 324 мільйон гривень; єдиний податок зріс на 22 мільйони гривень (у 1,5 рази) і склав 67 мільйонів гривень; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів склав 120 мільйонів гривень (збільшився на 34 % або на 30 мільйонів гривень).

 

ГУ ДФС у м. Києві


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux