Великодні мотиви в бібліотеці імені Саші Чекаліна для дітей
Великдень – день особливий для всіх. Це одне з найрадісніших свят, яке символізує початок нового життя. В очікуванні найсвітлішого дня року працівники бібліотеки разом з юними читачами готувалися до того, щоб воно дійсно стало незабутнім. Адже для українців Великдень – основне річне свято і пов’язано воно не тільки з Воскресінням Бога, а й з воскресінням всієї природи.
Про традиції святкування, Великодні обряди, стародавні та новітні способи святкового декору йшлося впродовж заходів, організованих працівниками закладу. Зокрема, було проведено етнографічно-пізнавальний калейдоскоп «Великодні традиції» для учнів 2-б класу школи №16, годину творчості «Магія писанки» для учнів 1-б класу школи №16 та майстер-клас «Великодні курчата» та творчу майстерню «Писанки-витинанки» для учасників дитячого лялькового театру «Сонечко».
А вже потім результати спільної творчості знайшли своє місце на Писанковому дереві, що стало своєрідним привітанням для усіх, хто завітає до бібліотеки.
Саме писанка в ці дні заслуговує на особливу увагу, бо це Великоднє диво є водночас оберегом та символом безкінечності Всесвіту, життя, любові та краси, весняного відродження. Святкове дерево прикрасили писанки-витинанки, розмальовки, писанки, оздоблені тканиною та папером, вив’язані, мереживні. А ще на ньому поселилися веселі пташенята, що радіють весні. Усе це – роботи творчих читачів та їхніх талановитих матусь, за що працівники бібліотеки їм надзвичайно вдячні.