Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

В навчально-виховному комплекі «Оболонь» провели фестиваль толерантності

Опубліковано 29 листопада 2019 року о 09:48

У навчально-виховному комплекі «Оболонь» відбувся фестиваль толерантності. Мета фестивалю – познайомити учнів із поняттям «толерантність», визначити основні риси толерантності, формувати уявлення про толерантну поведінку, виховувати почуття поваги один до одного, до традицій та культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, розвивати терпимість у ставленні до інших людей.

Під час фестивалю дружня невимушена атмосфера спонукала учнів  до вільного спілкування, жвавої дискусії та інтерактиву. Були веселі конкурси, жартівливі змагання, але лунали і серйозні розмови про те, що якими б не були різними наші погляди, життєві ролі, але кожен завжди повинен залишатися ЛЮДИНОЮ.

Представники учнівського парламенту «Лідер» провели з учнями 6-х класів тренінг «Я – особливий». Працюючи в групах, учні говорили про неповторність кожної людини як особистості, вчилися взаємодіяти з людьми з особливими потребами.

Учні 8-10-х класів провели онлайн–відеоконференцію з учнями 9-10-х класів японської школи Toyama International High School на тему: «Освіта в Україні та Японії». Під час обговорення презентацій учнів шкіл цікавили питання щодо вивчення іноземних мов, використання IT- технологій на уроках, щодо шкільної форми, шкільного харчування, організації позакласної діяльності.

До закладу також завітали представники ювенального відділу поліції Оболонського району, які провели з учнями бесіди з тем, пов’язаних із протидією булінгу в класних колективах та толерантним ставленням до інших людей.

Фестиваль дав можливість учням осягнути важливість уміння спілкуватися з іншими людьми на основі поваги та взаєморозуміння, набути ключових життєвих компетентностей.

За інформацією управління освіти




Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux