У найближчі дві години з утриманням до кінця доби 6 січня у столиці очікуються пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини
За прогнозом Українського гідрометцентру, у найближчі дві години з утриманням до кінця доби 6 січня в столиці очікуються пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Окрім того, синоптики прогнозують зниження температури повітря вночі та вдень до 15-17° морозу, на дорогах ожеледицю.
Нагадуємо, що 7 січня в столиці очікуються складні погодні умови: часом сніг, хуртовини. Температура вночі 17-19°, вдень 14-16°. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.
У разі снігопаду в суботу вранці буде прийнято рішення перекрити в’їзд до столиці великогабаритного транспорту. У зв’язку з цим звертаємося до водіїв із проханням урахувати цю інформацію при формуванні маршрутів.
Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА закликає водіїв бути уважними та обережними на дорогах міста. Пішоходам рекомендується рухатись на тротуарах із обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обачливими.
kievcity.gov.ua