Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями проводяться соціокультурні заходи

Опубліковано 10 лютого 2017 року о 09:32

З метою всесторонього розвитку дітей, підлітків та молоді, покращення їх емоційного стану, комунікативних навичок та згуртованості Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі міста Києва проводяться соціокультурні заходи.

Цього разу було проведено два заходи для закріплення навичок, які діти отримали під час занять в Центрі.

Перший захід відбувся в кінотеатрі «Кадр», який гостинно запросив та прийняв у себе дітей, підлітків та їх батьків, де вони переглянули цікавий, захоплюючий та пізнавальний мультфільм «Балерина». Всі з захопленням спостерігали за героями та сюжетом мультфільму. Після перегляду спеціалісти та діти разом з батьками обговорили вчинки героїв.

Крім того, вихованці Центру відвідали Київський планетарій, де мали змогу подивитись наукову-практичну програму «Вода. – Чудо природи», та взяти участь у вікторині про небесні тіла, зірки та планети. Програма була цікавою як для дітей, так і для дорослих, які дізнались багато наукових фактів.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux