Серпнева секція для вчителів інформатики Оболонського району
9 вересня відбулася серпнева секція для вчителів інформатики Оболонського району. Основним питанням роботи секції було організаційно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу з предмету інформатика у 2016-2017 н.р.
З повідомленням щодо впровадження автоматизованої системи "Школа" виступив директор методичного центру інформаційних технологій в освіті Грігус А.М.
З доповіддю про основні напрями роботи вчителів Оболонського району з питань розвитку єдиного інформаційного простору, інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів та учнів, визначення організаційно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу з предмету інформатика виступила методист, к.пед.наук Литвинова С.Г. Вона окреслила основні пріоритети Департаменту освітіи і науки м.Києва, а саме: ефективне управління навчанням; моніторинг і оцінка якості навчання; компетентнісний підхід у навчанні; розвиток компетентності з ІКТ; формування сучасного навчального середовища; національно-патріотичне виховання. У доповіді було обгрунтовано питання вибору навчальних програм, робочих зошитів з компетентностими завданнями, наявності програмного забезпечення, участі учнів Оболонського району в конкусах: "Бобер", CODE, Minecraft. Визначено стратегію підготовки учнів до участі в конкусах МАН та Олімпіадах. Учителі обговорили питання вивчення передового досвіду в використання нових мов програмування.
За інформацією управління освіти
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |