Подяки адміністрації школи № 219 за волонтерську допомогу та підтримку військових
Подяки адміністрації школи № 219 за волонтерську допомогу та підтримку військових
Опубліковано 19 червня 2026 року о 11:55
фото
Кирило Фесик: "Вчора разом із військовослужбовцями 33 окремого штурмового полку Сухопутних військ вручили подяки адміністрації школи № 219 за волонтерську допомогу та підтримку їхнього підрозділу.
Радий був поспілкуватися із Захисниками, які свій військовий шлях розпочинали в одній із Київських бригад територіальної оборони. На врученні панувала дуже щира та дружня атмосфера. Тепло поспілкувалися й обмінялися особистими контактами.
Для мене також було честю отримати подяку від військовослужбовців цього підрозділу. Щиро дякую нашим Захисникам за мужність, відданість Україні та щоденний захист кожного з нас.
Окрема подяка директору школи Сергію Логачову та всьому педагогічному колективу за активну волонтерську діяльність і підтримку наших військових. Саме завдяки таким людям наші Захисники відчувають надійний тил і підтримку суспільства.
Дякуємо кожному, хто допомагає нашим Захисникам.
Продовжуємо реалізовувати проєкти на підтримку Захисників та їхніх родин".