На кожному будинку столиці повинні бути розміщена інформація про аварійні випадки та графік прибирання – Петро Пантелеєв
На стінах кожного під’їзду житлового будинку мають бути дошки оголошень з вичерпною інформацією про існуючі аварійні ситуації та їх опрацювання, а також роз’яснення щодо нарахування та використання коштів квартирної плати з кожного будинку. Про це під час об’їзду столичних районів повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.
«Жителі столиці повинні володіти усією необхідною інформацією щодо локальних аварій, які спричинили відсутність тієї чи іншої послуги. Тому ми плануємо оснастити житлові будинки інформаційними дошками, де повинна бути розміщена наступна інформація: графік прибирання будинку та прилеглої території, дані про аварії та відповідальних за їх ліквідацію, контакти аварійних служб, а також використання коштів, які отримують ЖЕКи від мешканців через квартирну плату», – зазначив заступник голови КМДА.
Він також підкреслив, що міська влада планує також розмістити на будинках інструкцію щодо роботи з новими рахунками на оплату житлово-комунальних послуг.
«Ми розуміємо, що у зв’язку із введенням нового формату платіжок виникає низка помилок під час її заповнення. Неправильно заповнені квитанції є причиною незарахування коштів на особові рахунки споживачів. Ми проаналізували найбільш типові помилки та готові надати мешканцям керівні рекомендації щодо правильного заповнення документів, яка також буде розміщуватися на усіх доступних інформаційних площах – будинкових оголошеннях, сайтах КМДА та районних адміністрацій тощо», – підкреслив Петро Пантелеєв.
kievcity.gov.ua