Ірина Пашко провела нараду з питань оптимізації надання адміністративних послуг
З метою забезпечення реалізації права громадян на отримання свідоцтва про право власності на житло в результаті його приватизації, в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбулась нарада під головуванням керівника апарату Оболонської РДА Ірини Пашко.
Керівники структурних підрозділів - управління житлово-комунального господарства, відділу приватизації державного житлового фонду управління житлово-комунального господарства, відділу (Центру) надання адміністративних послуг, відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, - проаналізувавши норми існуючого законодавства щодо приватизації державного житлового фонду, обговорили шляхи можливої оптимізації процедури видачі громадянам довідок про склад сім’ї та займані приміщення, а також інші актуальні питання стосовно адміністративної послуги «Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло».
За підсумками наради було вирішено внести зміни до інформаційної картки зазначеної послуги, що сприятиме спрощенню в рамках чинного законодавства механізму отримання громадянами свідоцтва про право власності на житло в результаті його приватизації в Оболонському районі м.Києва.