Гра–подорож «Зростайте громадянами» в бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей
Щорічно 10 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була запроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини.
Декларація стала першим світовим документом, який сформулював положення про права людини і проголосив рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи, визнано найвищою цінністю кожної держави.
10 грудня 2015 у бібліотеці ім. С.Чекаліна для дітей для учнів 2-А класу 16 школи було проведено гру–подорож «Зростайте громадянами».
Під час інформаційно-історичної мандрівки «Права людини» та бесіди–діалогу «Знай свої права дитино» учні отримали багато корисної та цікавої інформації. А для того щоб діти краще і глибше засвоїли отримані знання, захід було завершено грою-вікториною «Допоможи героям казок відстояти їх права».