Гра-подорож «На берегах Гангу»
Вихованці мовного оздоровчого шкільного табору "Сонечко-Sonne-Sun" спеціалізованої школи №14 продовжують подорожувати світом. А працівники бібліотеки ім. С.Чекаліна їм у цьому допомагають.
Одна з зупинок – яскрава та загадкова Індія. Тож, усі з радістю «гайнули» аж на береги священного Гангу та пірнули у вир індійських пригод та фарб!
Незвичайна індійська кухня з неймовірною кількістю спецій, яскравий та самобутній традиційний одяг, наприклад, жіноче сарі, особливі національні традиції та звички – все це не може не викликати захоплення. Чи знали Ви, що для індійців не існує традиційних для українців чотирьох сезонів року. В Індії їх шість – літо, сезон мусонів, осінь, зима, передвесняний сезон і весна. Справжня гордість індійців кінофабрика «Боллівуд». У кінотеатрах цієї країни існує особлива традиція – перед показом фільму лунає гімн. А корова – не єдина священна тварина в Індії. Тут також особливо ставляться до макак – символу мудрості й розуму.
А яка ж Індія без запальних танців! Подивилися, насолодилися і, навіть, потанцювали, влаштувавши урок індійських танців.
Завітайте до бібліотеки!