День Соборності України в інтернаті № 25
"Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України - Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна - в одну Велику Україну... Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу".
У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба українського народу за соборність своїх земель. Це свято відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
Готуючись до відзначення Дня Соборності, вчителі та вихователі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 25 Оболонського району м. Києва в період з 19.01 по 21.01.2015 року для учнів підготовчих-четвертих класів провели тематичні уроки та виховні бесіди, конкурс малюнків на тему: «Моя єдина батьківщина - Україна», відвідали виставку художньої та історичної літератури в шкільній бібліотеці. А 22 січня 2015 року вихователь 3-А класу Котляр Марина Олександрівна провела для учнів презентацію «Україна - єдина країна», в якій розповідалось про історичні факти виникнення свята Соборності України та було продемонстровано, як відзначають це свято у різних містах України сьогодні. На початку прозвучав Гімн України та учні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв, які віддали своє життя за незалежність, за соборність, за процвітання нашої країни.
Слава Україні!!! Героям Слава!!!
![]() |
![]() |
![]() |