Головна  →  Новини  →  10 серпня 2017

Всеукраїнська акція «Вишивана моя Україна

31 липня 2017 року представники Управління Державної казначейської служби України у Оболонському районі м. Києва відвідали Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща – Водиця, 14-та лінія) для ознайомлення з картою «Вишивана моя Україна».

«Міжнародний дитячий центр «Артек» - це унікальний простір для досліджень, відкриттів і саморозвитку дітей під керівництвом найкращих педагогів. Це яскраві фарби світу, можливість бути в центрі історичних, мистецьких, спортивних подій національного та міжнародного масштабу. Це неповторна територія свободи та дружби, заповідне місце, де людина та природа зливаються в одне ціле.

Управління Державної казначейської служби України у Оболонському районі м. Києва, Оболонський районний в м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями в Оболонському районі м. Києва  разом з артеківцями активно підтримали та долучились до Всеукраїнській акції «Вишивана моя Україна».

Казначеї розповіли юним артеківцям про Казначейство, про історію створення Вишиваної карти України, на якій відображено любов до рідної землі. На карті відображені не тільки кордони України, але і вся розкіш українських орнаментів та багатство нашої культури, продемонстровано різноманіття нашої країни.

 

За інформацією Управління Державної казначейської служби України

в Оболонському районі м. Києва

            

 

Перейти до спискуВерсiя для друку