Головна  →  Новини  →  13 вересня 2013

У столиці стартувала виставка-форум «Спорт та спортивна індустрія України»

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту у столиці стартувала виставка-форум «Спорт та спортивна індустрія України». Із новітніми пропозиціями української спортивної індустрії усі охочі зможуть ознайомитись 13 та 14 вересня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

На урочисте відкриття заходу завітали Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіулін, заступник голови КМДА Віктор Корж, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич, а також представники спортивної громадськості держави.

«Сьогодні у столиці відбувається унікальна подія – під одним дахом свою діяльність презентують представники спорту вищих досягнень, федерації, дитячо-юнацькі спортивні школи, спортивні товариства. Концентрація та розмаїття видів спорту і рівня досягнень дійсно вражає. Тож я переконаний, що завітавши на цей захід, мешканці та гості міста зможуть познайомитися не лише зі славетною історією спортивного Києва, а й дізнатися про актуальні можливості та сьогодення галузі. Наразі місто активно працює у напрямі популяризації масової фізичної культури та залучення дітей до спорту. У форматі державно-приватного партнерства ми оновлюємо та створюємо необхідну спортивну інфраструктуру, аби усі кияни мали можливість займатися спортом, обравши для себе здоровий спосіб життя», – зазначив Віктор Корж.

Зауважимо, що захід проходить з метою презентації різних видів спорту й наявної спортивної інфраструктури, зокрема, системи дитячо-юнацьких і спеціалізованих спортивних закладів, здобутків спортивних федерацій та асоціацій. Також на виставці представлені спортивні об’єднання, федерації, клуби, спортивні школи та секції, мережі спортклубів, фітнес-центри, магазини спортивного спорядження й харчування.

Крімтого, з метою популяризації здорового способу життя та створення сприятливих умов для розвитку спортивної індустрії на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», а також з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України 14 вересня у столиці відбудеться низка фізкультурно-масових заходів.

Так, з 08:00 до 20:00 на території паркувального майданчика торгово-розважального комплексу «Дрім Таун» зі сторони станції метро «Оболонь» відбудеться спортивно-розважальний захід «Honda Day».

Також під Аркою Дружби народів упродовж дня кожен охочий зможе долучитися до спортивно-танцювальних флеш-мобів «Київ-екстрім вікенд».

О 10:00 на акваторії Райдужного озера відбудеться VI Київський міський фестиваль зі спортивної рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка».

Крімтого, з 10:00 на Хрещатику та Майдані Незалежності проводитимуть турніри фізкультурно-спортивних ігор на майданчиках «Юка». Об 11:00 розпочнуться фінальні змагання Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх – єднає Україну!».

Крімтого, о 12:00 на Хрещатику відбудеться традиційна акція Національного олімпійського комітету України – Всеукраїнський Олімпійський урок на майданчику. Програму продовжить спортивно-видовищне свято «Стрибки на майдані».

До того ж, з нагоди свята у центрі столиці відбудуться спортивно-видовищні змагання з армліфтингу, спортивно-розважальна програма «Спорт об’єднує», а також змагання та показові виступи з футболу.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку