Головна  →  Новини  →  27 жовтня 2016

Рятувальники провели профілактичний рейд по приватному сектору

Аби попередити виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, рятувальники Києва продовжують проводити профілактичні рейди, нагадуючи громадянам про важливість недопущення порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та газового обладнання.

Так, 26 жовтня рятувальники провели профілактичний рейд по приватному сектору в Оболонському районі столиці. Вогнеборці нагадали громадянам, що не можна залишати печі, що топляться, без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям. Наголосили, що не можна допускати до експлуатації несправні печі, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність і в жодному разі не користуватися печами, які мають тріщини. Розповіли й про елементарні заходи, що дуже часто порушуються мешканцями приватного сектору. Зокрема, забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, не можна розташовувати горючі речовини перед піччю, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо. Також рятувальники зауважили, що до непередбачуваних наслідків може призвести розпалювання печей легкозаймистими та горючими рідинами.

Окрім того, співробітники Служби порятунку попередили громадян про небезпеку перенавантаження електросистеми будинків, адже це також може спровокувати пожежу — електромережа може не витримати перевантаження від великої кількості одночасно увімкнених електроприладів, що в результаті може спровокувати коротке замикання електропроводки. Також рейдовики поспілкувалися з жителями міста про обов’язкове дотримання заходів безпеки при спалюванні сміття та сухостою на приватних ділянках та розповіли, як діяти у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Під час заходу рятувальники роздали мешканцям Оболоні пам'ятки та листівки інформаційного характеру на протипожежну тематику.

Шановні мешканці та гості столиці! Пам’ятайте, що дотримання таких елементарних заходів безпеки може врятувати ваше житло від можливої пожежі і вберегти ваше життя від небезпеки. Бережіть себе, ваша безпека у ваших руках.

 

Оболонське РУ ДСНС України в м Києві

 

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку