Головна  →  Новини  →  1 серпня 2016

На Оболоні відбулись перші районні громадські слухання

За ініціативи мешканців Оболоні, відповідно до «Порядку організації громадських слухань в місті Кив», затвердженого рішенням Київської міської ради №120/2023 від 08.10.2015 та розпорядженням Київського міського голови від 15.07.2016 №715 «Про призначення районних громадських слухань з питань благоустрою Оболонської площі та будівництва житлово-ділового центру на перетині вул. Маршала Малиновського та Оболонського проспекту в Оболонському районі міста Києва» відбулись громадські слухання районного рівня.

В слуханнях взяли участь 150 мешканців Оболоні, представники Оболонської райдержадміністрації на чолі з керівником апарату П.Совенко, який відкрив слухання. Також, активну участь в слухання взяли члени громадської ради при Оболонській РДА та представники інститутів громадянського суспільства.

Під час обговорення питань щодо благоустрою Оболонської площі та будівництва житлово-ділового центру на перетині вул. Маршала Малиновського та Оболонського проспекту виступили експерти з питань архітектури та містобудування: Є.Лішанський - член містобудівної ради, професор Міжнародної Академії архітектури, академік Академії будівництва України, лауреат державної премії СРСР в архітектурній діяльності, заслужений архітектор України, С.Крашнев- лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, директор ДП ПІ «Укрметротунельпроект» та М.Божко - заслужений будівельник України, академік Академії будівництва України, директор ДП "Інститут "Київгео".

Представники забудовника В.Бендас - технічний директор ТОВ «Соллур», А.Богданов - генеральний проектувальник об’єкта та О.Погоріла - архітектор «ТОВ "Соллур» роз’яснили мешканцям Оболоні плани щодо благоустрою Оболонської площі та будівництва житлово-ділового центру.

За результатами слухань, більшістю голосів, прийнято рішення погодити будівництво житлово-ділового центру та подальший благоустрій Оболонської площі з обов’язковим врахуванням пропозицій мешканців району.

Перейти до спискуВерсiя для друку