Головна  →  Новини  →  18 вересня 2013

Оголошення

На виконання наказу Міністерства юстиції України  від  25 липня 2013 року №  752/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне управління юстиції у м. Києві повідомляє про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у місті Києві.

Конкурс проводиться з метою залучення адвокатів до надання правових послуг, визначених частиною другою статті 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»: здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

З 1 січня 2014 року безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься, зокрема, також у цивільних та адміністративних справах малозабезпеченим особам, дітям-сиротам, дітям, позбавленими батьківського піклування, біженцям та іншим категоріям осіб, визначеним у частині першій статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8 
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1214).

Відповідно до Прядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2012 № 915), претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:

- наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

- знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;

- знання норм процесуального та матеріального права;

нання та дотримання правил адвокатської етики;

- вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

- вміння працювати з правовими базами даних;

- володіння державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної  адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);

- досвід роботи (є перевагою).

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

- копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

- біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

-  біографічною довідкою та анкетою за встановленою формою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.

Увага! Зразкизаяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги

http:/www.legalaid.gov.ua/ua/

konkurs-advokativ/fourth.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 02 жовтня 2013 року Головним управлінням юстиції у м. Києві та Оболонським  районним управлінням юстиції у м. Києві:

Конкурс проводиться у три етапи:

перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 14-17 жовтня 2013 року за адресою: м. Київ, пров. Музейний 2 Д;

другий етап – письмове тестування претендентів: 18 жовтня 2013 року з 10 до 12 год.;

третій етап – співбесіди з претендентами: 21-22 жовтня 2013 року.

Про місце проведення тестування, а також співбесід, буде повідомлено додатково. Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку