Головна  →  Новини  →  21 березня 2016

Оболонські рятувальники нагадали жителям столиці, як не допустити пожежі в оселі

 

  

 Весна вже прийшла, проте нестійка мінлива погода все ще змушує киян використовувати різноманітні обігрівальні прилади для підтримання тепла в домівках. Тим часом рятувальники Києва продовжують проводити профілактичні рейди, нагадуючи громадянам про важливість недопущення порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, електрообігрівальних приладів та газового обладнання, особливо в приватному секторі столиці.

Так, 19 березня рятувальники провели рейд у приватному житловому секторі Оболонського району. Пожежні ще раз нагадали громадянам, що не можна залишати печі, що топляться, без нагляду, а тим паче – доручати нагляд за ними дітям. Наголосили, що не можна допускати до експлуатації несправні печі, потрібно систематично перевіряти їх на цілісність і в жодному разі не користуватися печами, які мають тріщини. Розповіли й про елементарні заходи, що дуже часто порушуються мешканцями приватного сектору. Зокрема, забороняється сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, не можна розташовувати горючі речовини перед піччю, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо. Також рятувальники зауважили, що до непередбачуваних наслідків може призвести розпалювання печей легкозаймистими та горючими рідинами.

Окрім того, співробітники Служби порятунку попередили громадян про небезпеку перенавантаження електросистеми будинків, адже це також може спровокувати пожежу. Електромережа може не витримати перевантаження від великої кількості одночасно увімкнених електроприладів.

В ході заходу рятувальники роздали мешканцям Оболоні пам'ятки та листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки.

Шановні мешканці та гості столиці! Пам’ятайте, що дотримання таких елементарних заходів безпеки може врятувати ваше житло і, найголовніше, життя від можливої пожежі. Бережіть себе, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку