Головна  →  Новини  →  11 вересня 2013

У столиці проведуть моніторинг стану та паспортизацію об’єктів спортивної інфраструктури

У столиці проведуть детальний моніторинг наявного стану, перспектив розвитку та паспортизацію усіх об’єктів спортивної інфраструктури. Таке рішення ухвалили на засіданні Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту КМДА, що відбулася сьогодні під головуванням очільника міськдержадміністрації Олександра Попова.

Відповіднуроботу вже здійснили в Оболонському районі. Проведення спільного соціологічного моніторингового дослідження дало змогу скласти детальну карту розташування наявних спортивних майданчиків та сприяло виявленню територій, де є потреба у їхньому створенні. Розглянувши представлені результати першого дослідження, учасники засідання підтримали ідею проведення моніторингу стану та паспортизації об’єктів спортивної інфраструктури у кожному районі Києва.

Крімтого, особливу увагу члени координаційної ради приділили виконанню завдань у рамках соціальних ініціатив Президента України щодо створення мережі районних та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». З метою виконання поставлених завдань голова КМДА Олександр Попов доручив профільному департаменту протягом десяти днів розробити та представити проект, а також підготувати бюджетні пропозиції щодо роботи мережі центрів «Спорт для всіх».

Наразі зазначені центри фізичного здоров’я населення функціонують у Деснянському та Подільському районах міста. Зокрема, до мережі Деснянського центру входить 12 спортивних клубів за місцем проживання, а до Подільського 11 клубів. Загалом у закладах культивується 24 спортивні напрямки, а саме: спортивні секції з боксу, кікбоксінгу, акробатики, шахів, настільного тенісу, футболу, таеквон-до, айкідо, карате кіокушинкай, самбо, панкратіону, греко-римської боротьби, бально-спортивних, естрадно-спортивних танців, східних танців, брейк-дансу, фітнесу, степ-аеробіки, шейпінгу, рукопашного бою, таїландського боксу тощо.

«У столиці існує потужна база об’єктів спортивної інфраструктури, однак вона абсолютно не задовольняє потреби мешканців нашого міста. Саме тому спільними зусиллями громадськості та працівників профільного департаменту ми повинні створити усі необхідні умови для наближення та доступності спорту. Зокрема, розвиток проекту «Спорт для всіх» дозволить підвищити значення фізичної культури у повсякденному житті киян, допоможе зміцнити здоров’я та сформувати серед дітей, підлітків, молоді й дорослого населення моду на здоровий спосіб життя», – зазначив Олександр Попов

Перейти до спискуВерсiя для друку