Головна  →  Новини  →  30 листопада 2015

День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!» в школі № 9

День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!» в школі № 9

«Ми пишаємося, що ми - українці, а наша Вітчизна - Україна!» - під таким гаслом у СЗШ № 9 відбувся традиційний День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!», до якого протягом двох тижнів готувалася вся шкільна громада.

День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!» потребує ретельної підготовки як педагогів, так і школярів, адже в цей день уроки і всі заходи об'єднані навколо особливо важливої для кожного українця теми - любові до рідної України.

У рамках проведення Дня інтеграції в 1-11 класах пройшли надзвичайно цікаві інтегровані уроки та було проведено виховні заходи патріотичного спрямування, у яких взяли участь всі класи школи. Також протягом дня школярі, вчителі й батьки відвідали виставку картин патріотичної тематики «Батьківщина переможе!» і ознайомилися з творчістю юних художниць Іванової Софії (2-А клас) та Прищепи Марії (6-А клас).

Протягом всього дня в школі панувала атмосфера єднання та патріотичного піднесення. «Ми пишаємося, що ми - українці, ми пишаємося рідною Батьківщиною!», «Ми будемо захищати свою країну. Нас не подолати! Слава Україні!», «Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання незалежної демократичної могутньої України!» - такі провідні ідеї Дня інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!».

 

1
20151120_084055
aan_5757
aan_5801
dsc08297
dsc_0366
dsc_0412
dsc_0505
dsc_0514
dsc_0815
e_i____i
e___
Перейти до спискуВерсiя для друку