Головна  →  Новини  →  11 вересня 2013

В Україні зафіксовано новий рекорд із стрибків зі скакалкою!

В Україні зафіксовано новий рекорд із стрибків зі скакалкою!

                З нагоди наближення Дня фізичної культури та спорту на Оболонській набережній відбулась реєстрація рекорду України із стрибків зі скакалкою. Ініціатором  унікального дійства виступила Київська школа мистецтв  Smileза підтримці Київської міської державної адміністрації та Оболонської районної в  місті Києві державної адміністрації.

Вперше в історії України 400 осіб протягом однієї хвилини одночасно стрибали на скакалках. У визначній спортивній події взяли участь активні сім’ї та публічні громадяни, що пропагують активний спосіб життя: ведучий «Нового каналу» В’ячеслав Соломка, ведуча «Руського радіо» та «М1» Ольга Цибульська, відомий хореограф, переможник численних танцювальних шоу, серед яких «Танці з зірками» та «Танцюю для тебе» Сергій Костецький, учасник української «Фабрики зірок – 4», улюбленець дівчат Денис Любимов, зірка телешоу «Україна має талант» Юлія Кувшинова спільно з колегами по проекту «Зважені та щасливі» - переможцями другого сезону Аліком Закревським та Наталією Загороднею, неодноразовими призерами чемпіонатів України по пауерліфтингу, рекордсмен світу по силовому екстриму – стронгмен Сергій Конюшок, професійні боксери – Інтерконтинентальний чемпіон 2012, чемпіон світу за версією WBE 2013 Тимур Ахундов.

Привітати та підтримати учасників акції завітав голова Оболонської РДА Василь Антонов. «Я задоволений, що саме в нашому районі відбувся цей захід. Популяризаціяздорового способу життя, залучення дітей і дорослих до занять фізичною культурою та спортом, підвищення доступності спорту – такі завдання ставить перед нами, чиновниками, Президент України. Завдяки таким цікавим акціям ми популяризуємо ідею масового спорту і, сподіваюсь, ще на один крок наблизились до перемоги здорового способу життя над хворобами, згубними звичками та лінощами».

Після реєстрації рекорду представником національного реєстру рекордів України, всі присутні побачили танцювальний номер у виконанні вихованки ДЮСШ №13 та спостерігали за тим, як викладачі Київської школи мистецтв Smileдемонстрували хореографічні трюки за допомогою спеціальних скакалок. Хореографія зі скакалками є одним з унікальних напрямків творчого розвитку всіх членів сім’ї, що практикується Студією Smile.

Керівник Студією Smile Павло Глазков урочисто пообіцяв: кожний рік, у першу неділю вересня встановлений рекорд буде удосконалюватись та реєструватись зі збільшенням кількості учасників. 

 Перегляд фото

Перейти до спискуВерсiя для друку