Головна  →  Новини  →  10 березня 2015

Міжвідомча нарада з питань переогляду медико-соціальними експертними комісіями та отримання пенсій і соціальної допомоги інвалідів з числа внутрішньо переміщених осіб

Міністерство охорони здоров'я України 13 лютого 2015 року провело міжвідомчу нараду за участю представників Міністерства соціальної політики України, Пенсійного Фонду України та Міністерства юстиції України з питань переогляду медико-соціальними експертними комісіями (далі – МСЕК) та отримання  пенсій і соціальної допомоги інвалідам з числа внутрішньо переміщених осіб.

Інваліди, яким була призначена пенсія з інвалідності та соціальна допомога на тимчасово окупованій території до 07.11.2014 занесені до електронної бази даних Пенсійного Фонду України та центрального банку даних інвалідів органів соціального захисту населення, отже вони не потребують повторного проходження МСЕК за місцем  фактичної реєстрації. Це стосується і громадян, які втратили медичні документи під час евакуації.

Громадянам, які оглядались МСЕК на окупованій території після зазначеної дати, необхідно повторно пройти огляд на підконтрольній Україні території. Відповідне доручення  щодо безоплатного обстеження та спрощення  процедури огляду у МСЕК, направлено МОЗ України керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров»я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Перейти до спискуВерсiя для друку