Головна  →  Новини  →  9 вересня 2013

До 10 вересня комунальники повинні підготувати Київ до нового опалювального сезону

   До 10 вересня столиця має бути готова до нового опалювального сезону, а терміном до 1 жовтня усі кияни – забезпечені гарячою водою. Таке завдання перед комунальниками сьогодні, 6 вересня, поставив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко під час засідання штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду.

«Ми повинні нормально увійти в зиму та забезпечити стабільне і надійне проходження опалювального сезону.  Враховуючи, що останні три роки ми комплексно підходимо до заміни аварійних ділянок теплових мереж, це надає нам впевненості, що новий опалювальний сезон буде стабільнішим у подачі теплоносія і гарячої води у домівки киян. Тільки упродовж нинішнього року «Київенерго» планує спрямувати на розвиток теплового блоку понад270 млн. грн., з яких 200 млн. грн. – саме на заміну мереж», – сказав Анатолій Голубченко.

Загалом до осінньо-зимового періоду уже підготовлені 183 лікарні, 462 школи, 478 дитячих садочків, 10 об’єктів соціального захисту та 19 обєктів культури.

Крім того, активно до зими готують і житловий фонд столиці, а саме: 11 123 житлові будинки. Тривають роботи з відновлення опалення та подвійного заскління вікон сходових клітин, підготовки внутрішньобудинкових систем ХВП та ГВП, опалення та систем електропостачання. Більше того, комунальники ремонтують та замінюють ізоляцію трубопроводів центрального гарячого водопостачання та опалення у підвалах і на горищах, герметизують стики стінових панелей та ремонтують покрівлі.

Станом на 6 вересня 2013 року згідно з графіком, затвердженим КМДА, випробувано 52 тепломагістралі, що складає 100%. Крім того, випробувано теплові мережі 158 районних та квартальних котелень. Під час випробувань виявлено 1022 пошкодження, 800 з яких уже усунено.

Більше того, для виконання технологічних процесів під час зимового утримання вулично-шляхової мережі столиці комунальна корпорація «Київавтодор» підготувала 253 одиниці спеціалізованої техніки, що складає 85% від загальної кількості. Наразі проводиться процедура закупівлі технічної солі. Усього необхідно 51,4 тис. тонн солі. У наявності корпорації 1,7 тис. тонн технічної солі, 390 тонн фрикційних матеріалів та 4,2 тис. тонн піску для оброблення тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Перейти до спискуВерсiя для друку