Головна  →  Новини  →  7 грудня 2023

В районі привітали наших військових та відзначили саме ті підрозділи, які мають особливий зв'язок з Оболонським районом

Кирило Фесик:
"День Збройних Сил України на моє глибоке переконання - найголовніше свято нашої держави!
Тож, сьогодні ми привітали наших військових та відзначили саме ті підрозділи, які мають особливий зв'язок з нашим Оболонським районом.
3 окрема штурмова бригада - їх лави багаті на оболонців, які стали добровольцями саме цього легендарного підрозділу. Я щиро скажу, що маю велику кількість друзів серед військовослужбовців 3-ї ОШБ та дуже пишаюсь, що маю змогу бути дотичним до цих людей і допомагати їм завжди за першої ж потреби.
3-й Батальйон Свобода Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ - один з найвідоміших батальйонів, який проходить бої у найважчих точках та які героїчно стояли на захисті нашого району у перші місяці повномасштабного вторгнення.
244 батальйон тероборони ЗСУ - наші друзі та Захисники, які захищали Оболонський район та вже другий рік поспіль боронять нашу державу на передових позиціях фронту.
129 окремий батальйон територіальної оборони м.Києва 112 бригади - вони були створені для захисту саме нашого району і захищали його у найважчих боях обороняючи кордони Оболоні. Зараз військовослужбовці цього батальйону також беруть участь у захисті не лише району, але й нашої Батьківщини в цілому.
ДФТГ Легіон Оболонь - це наші оболонці та люди, які вийшли у перші дня повномасштабного вторгнення та стали на захист свого рідного району. Сьогодні багато з них на передовій, а ті хто за станом здоров'я або за віком не можуть цього робити, навіть зараз, допомагають виконувати велику кількість безпекових задач, які постають перед підрозділом і районом.
Хочу додати, що ми з вами на етапі великих змін нашого суспільства та
Армія - це та інституція до якої найбільша повага та найбільша довіра у нашому суспільстві. Хочеться, щоб так залишилось назавжди, з наших ЗСУ бере приклад увесь світ, вони варті поваги та нашої вдячності кожного дня!
Я щасливий, що маю можливість персонально взаємодіяти з кожним з вас щодня та висловлювати свою вдячність та подяку не лише на словах. Впевнений, що завдяки вам наше суспільство стане дорослішим та мудрішим!
Щиро дякую кожному захиснику та Вашим родинам за терпіння і любов до України, до міста Києва та Оболонського району! Слава ЗСУ! Слава Україні!
 
Перейти до спискуВерсiя для друку