Головна  →  Оголошення  →  15 листопада 2023

У дистанційному форматі стартувала «Найнудніша» олімпіада України

Про це повідомили організатори заходу з освітньої платформи Національного Фестивалю «Код Нації».

За словами оргкомітету, ця олімпіада буде вироком для старих і по-справжньому нудних завдань на папірцях за шкільними партами, адже об’єднала професіоналів, які укладають цікаві завдання з навчальних дисциплін.

«Головною метою Олімпіади є сприяти розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, виявленню обдарованих дітей та створенню середовища, яке стимулює їхнє освітнє та наукове зростання, спонукати учнів до активного самовдосконалення та поглибленого вивчення наукових дисциплін. Підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників», – повідомили організатори олімпіади.

«Найнудніша» олімпіада України проводитиметься у дистанційному форматі, тож будь-хто з охочих може доєднатися до її складання в режимі онлайн. У рамках Олімпіади є такі дисципліни, як: Українська мова (для учнів 5-11 класів ЗЗСО та осіб 18+ років); Математика (для учнів 5-11 класів ЗЗСО); Історія України (для учнів 8-11 класів ЗЗСО); Англійська мова (для учнів 10-11 класів ЗЗСО); Біологія (для учнів 10-11 класів ЗЗСО); Географія (для учнів 10-11 класів ЗЗСО).

Олімпіада відбувається у чотири етапи впровадження:

1. Подача заявок на участь 14 листопада - 08 грудня 2023 року;

2. Проведення 11 грудня - 22 грудня 2023 року;

3. Оголошення переможців 25 грудня 2023 року;

4. Надсилання подарунків переможцям до 31 січня 2024 року.

Окрім дипломів та дарунків (в залежності від благодійного внеску), деяким учасникам/переможцям у кожній дисципліні Комісією укладачів завдань буде присуджено звання Лауреата Найнуднішої олімпіади України та виплачено грошову премію у розмірі 1000 гривень.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Олімпіади

Довідково. Завдяки поширенню інформації про заходи у рамках Фестивалю у літньо-осінній період 2023 року було об’єднано понад 2000 осіб та зібрано й передано близько 56 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України!

olymp.kod-natsii.com

Перейти до спискуВерсiя для друку