Головна  →  Новини  →  1 вересня 2023

Голова Оболонської РДА Кирило Фесик привітав оболонські родини з Днем знань

Голова Оболонської РДА Кирило Фесик привітав оболонські родини з Днем знань
"Сьогодні вся Україна відзначає важливе свято - День знань, який символізує початок навчального року та новий період в житті великої кількості маленьких українців. Це вже другий навчальних рік, який проходить в умовах повномасштабного вторгнення та дев'ятий рік коли наша країна перебуває у війні.
Для того, щоб цей навчальний рік розпочався, багато людей доклали титанічні зусилля. Тож, кожному з вас я хочу щиро подякувати, перш за все – це, звісно, нашим Захисникам та Захисницям, завдяки яким ми можемо займатися будь-чим у вільному Києві та проживати своє життя, друге - це нашим вчителям та адміністративному персоналу шкіл, на долю яких випала величезна кількість випробувань та додаткових завдань, та, третє - це батькам наших дітей, які вірять у нашу Державу та відправляють своїх дітей навчатися саме в українські школи.
Хочу побажати усім для кого цей навчальний рік є першим, пройти максимально успішний шлях школяра, знайти багато нових та вірних друзів, та здобути багато знань. Впевнений, що немає більшого задоволення в житті, аніж пізнавати цей світ!
Тож, в цей чудовий день, мене запросила вже не чужа для мене людина - директор 245 школи, Вікторія Садовніченко.
Свято було дуже зворушливим та професійно організованим, на нього було запрошено багато воїнів ЗСУ, серед яких також батьки діток які тут навчаються. Також, серед Захисників були й представники легендарного 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ з якими наш район дружить та підтримує з 25 лютого 2022 року, в тому числі й за активної участі 245 школи.
До речі, щирість заходу навіть розчулила до сліз командира аеророзвідки батальйону Свобода, який також розділив з нами цей день сьогодні. Від себе, я подарував символічний подарунок, враховуючи незламність 245 школи.
Впевнений, що портрет нашого залізного генерала з особистим підписом буде дуже доречним в інтер‘єрі цієї школи!", - зазначив у своєму привітанні Кирило Олександрович.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку