Головна  →  Оголошення  →  21 серпня 2023

Щодо грошових виплат населенню, яке постраждало внаслідок руйнування Каховської гідроелектростанції

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 р. № 825 внесено зміни до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 р. № 626, якими передбачено надання одноразової виплати громадянам, незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Відтепер грошову допомогу від держави отримають всі громадяни, які на момент Каховської катастрофи проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Також, зазначену допомогу можуть отримувати в тому числі ті, хто постраждав від підтоплення внаслідок руйнування Каховської ГЕС на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Матеріальна допомога призначається одноразово у розмірі 5000 грн. на одну постраждалу особу в разі звернення за такою матеріальною грошовою  допомогою не пізніше ніж до 31.10.2023 р. (включно).

Консультації щодо переліку та умов надання необхідних документів можна отримати в управлінні соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Озерна, 18 а., тел.: 4261476.

Управління соціального захисту населення Оболонської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку