Головна  →  Новини  →  28 травня 2023

Оболонський район святкує День Києва - 2023!!

Оболонський район святкує День Києва - 2023!!

"Весь Київ та Оболонський район зокрема, святкує важливий день - 1541-річчя нашого Києва!

Вночі усі ми черговий раз переконалися у незламності нашої столиці, місто яке переживає чергову велику історію та місто, яке назавжди залишиться містом-героєм. Ми знов мали можливість осмислити важливість Збройних Сил України та сил ППО, завдяки яким можемо відзначати цей день під чистим небом Києва.

Нами сьогодні було організовано масштабне свято в парку «Наталка» під гаслом «Київ Незламний», центральною подією якого став турнір серед дітей з футболу, - поділився новинами на своїй сторінці у Фейсбуці голова Оболонської РДА Кирило Фесик.

 

Також була можливість відвідати декілька цікавих локацій, такі як шахова зона, побачити виступ військових оркестрів, пограти в пінг понг та дартс, а також взяти участь в інших цікавих активностях.
Хочу подякувати БФ «Єднаємось» та їх засновникам Владислав Прохоренко та Олександр Зрютін за ідею провести це свято разом, та ваш підхід з яким ви підійшли до організації такого важливого для киян свята! Я отримую величезне задоволення коли ми ось так збираємось усі разом, об‘єднуємо наші зусилля та робимо наш район місцем не лише для життя, але й для відпочинку!
Дякую усім хто взяв участь у нашому святі та дякую всім захисникам та захисницям Києва, завдяки незламності яких ми маємо можливість святкувати день нашого рідного міста!
Було приємно бачити дітей та їх батьків та усіх інших відвідувачів нашого свята, адже ми стараємось саме для вас!"
 
Перейти до спискуВерсiя для друку