Головна  →  Новини  →  15 травня 2023

Оболонська освітянська родина зібрала значну суму для 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ

Оболонська освітянська родина зібрала значну суму для 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ
"1 468 596,94 грн, стільки наша Оболонська освітянська родина зібрала для 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування «Рубіж» НГУ. Я вдячний усім хто взяв участь та поставився серйозно до нашої місії під назвою «Привіт з Оболоні»,  - повідомив голова Оболонської РДА Кирило Фесик на своїй сторінці у Фейсбук про благодійну акцію "Привіт з Оболоні".
- Хочу зізнатися, що анонсуючи наш збір, я навіть уявити не міг, що буде зібрана така рекордна сума! Дякую усім хто сьогоднішній недільний ранок присвятив тому, щоб зібратися з нашими героями, віддячити один одному, та передати допомогу, яку було придбано на зібрані кошти.
Радію, що в нашому районі є така об‘єднана команда, з якою ми разом можемо крок в крок йти до поставлених цілей! Дуже ціную внесок кожного та знаю, що це не останній проєкт який реалізуємо разом з вами!
 
Сьогодні ми встановили рекорд серед усіх ініціатив районного рівня. Дуже сподіваюсь, що подібні акції будуть спонукати усіх киян до реалізації подібних проєктів з підтримки наших захисників і захисниць, наш район точно не збирається зупинятися на досягнутому.
 
Окремо вдячний героям нашого славетного Батальйону Свобода, які виділили для нас свій дорогоцінний час та як сказала сьогодні одна з районних директорів: «Ви рятуєте сьогодні нашу планету!», з чим погоджуюсь і дякую кожному захиснику і захисниці за те, що ви робите для нашого народу та Перемоги".
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку