Головна  →  Новини  →  6 квітня 2023

5 квітня відбувся футбольний матч - символічний «Матч Незламності» у пам'ять про першу, Велику Перемогу над ворогом у Київській області

5 квітня відбувся футбольний матч - символічний «Матч Незламності» у пам'ять про першу, Велику Перемогу над ворогом у Київській області

Зірки українського футболу - ветерани ФК «Динамо Київ» з футбольною командою «Захисники Оболоні» зустрілися на полі вже вдруге за період повномасштабної війни.

"Рівно рік тому, відразу після повної деокупації Київської області, ми провели наш легендарний футбольний матч, який вже тоді я охрестив для себе матчем єднання!
Тож, цього року ми вирішили продовжити цю традицію та провести футбольний матч в пам'ять про ту першу Велику Перемогу над ворогом у Київській області та нагадати в черговий раз про незламність нашого народу, наших військових та нашого Києва.
Хочу окремо зазначити, що і серед глядачів і серед гравців були присутні герої, які рік тому боронили Київську область та тепер беруть участь у найзапекліших боях на сході нашої країни.
Дякую усім вболівальникам, які прийшли підтримати наших гравців, незважаючи на погоду, адже ми всі незламні у будь-яку погоду і весь час!"- написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Оболонської РДА Кирило Фесик.
 
Саме так і зароджуються нові традиції з якими далі ми ввійдемо у Перемогу!
 
 
 
 
 
 

 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку