Головна  →  Новини  →  3 квітня 2023

В Оболонському районі відбулась весняна толока

В Оболонському районі відбулась весняна толока
"Толока - це чудовий спосіб прояву бажання жити в комфортному та чистому середовищі! Ми звикли, що вулиці прибрані від сміття та клумби засаджені квітами, звикли це сприймати як даність, але коли ми стаємо самі учасниками такого зовсім не просто процесу, виникає розуміння, як важливо поважати та підтримувати цю чистоту та наскільки не проста ця праця наших комунальників, які роблять це для нас кожного дня із року в рік.
Сьогодні ми, як завжди зібрались з нашими колегами, мешканцями, добровольцями ДФТГ «Легіон Оболонь», нашими комунальниками.
Основною метою було відновити ділянки на яких минулої весни будувались окопи з метою оборони міста. Я вдячний усім хто сьогодні доєднався до нас, ми круті коли ми разом, завдяки вам на наших толоках завжди чудова атмосфера та згуртованість, усі завжди знають, що робити та де вони можуть бути корисними. Впорались за 3 години, попрацювали на п‘яти локаціях в той час, коли для комунальних служб це могло б зайняти не менше ніж тиждень!
Традиція збиратися разом на толоку обов'язково буде жити та будемо її дотримуватись якомога частіше! Вдячний усім за цей мега продуктивний ранок та внесок кожного в розвиток нашої Оболоні !" - зазначив Кирило Фесик на своїй сторінці у Facebook.
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку