Головна  →  Новини  →  20 березня 2023

В Оболонській райдержадміністрації привітали людей, які кожного дня своєю працею роблять життя мешканців району комфортним

В Оболонській райдержадміністрації привітали людей, які кожного дня своєю працею роблять життя мешканців району комфортним
У пятницю, 18 березня, в Оболонській РДА вітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Про це йдеться на сторінці у Фейсбук голови Оболонської РДА Кирила Фесика.
"Сьогодні мав за честь привітати людей, які кожного дня своєю працею, роблять життя мешканців нашого району комфортним. Завдяки їм в домівках тепло, а на подвір'ї чисто та затишно.
Шановні наші працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, з нагоди вашого професійного свята, хочу вам віддячити за вашу невпинну роботу, ви закладаєте фундамент краси та порядку і саме завдяки вашій щоденній роботі наш Оболонський район є одним із найзатишніших районів у місті Києві, навіть попри те, що минулої весни, Оболонський район ще був прифронтовою зоною.
Рік тому, ви стали на захист мешканців, на захист району, вклавши великі зусилля в оборону нашого району та міста в цілому, покинувши свої домівки та повністю віддавши себе своїй справі, за що я залишусь назавжди вдячним.
Тож сьогодні провели, як на мене, чудовий захід, привітавши кожного працівника з цим важливим професійним святом, відзначили подяками міської влади та військового керівництва міста Києва.
Для мене честь мати такий колектив, тому впевнено можна сказати, що з такими професіоналами своєї справи, вже не страшно нічого, адже ми можемо ВСЕ і навіть більше.
Я вдячний колективу ROMAX, за драйвовий виступ та запальний настрій, який ви вклали у наш захід.
І особлива подяка керівнику ШЕУ Оболонського району Oleg Kulikov, який в кінці заходу презентував мені та моїм заступникам унікальний подарунок, сказав багато теплих слів про нашу спільну роботу, подякував за захід та нашу дружбу, що було приємно та неочікувано."
 
Перейти до спискуВерсiя для друку