Головна  →  Новини  →  16 березня 2023

До Дня українського добровольця привітали мужніх захисників і захисниць з найбільшого та найпотужнішого в усьому місті Києві - ДФТГ «Легіон Оболонь»

До Дня українського добровольця привітали мужніх захисників і захисниць з найбільшого та найпотужнішого в усьому місті Києві - ДФТГ «Легіон Оболонь»
"Привітали вчора до Дня українського добровольця, наших мужніх захисників і захисниць з найбільшого та найпотужнішого в усьому місті Києві - ДФТГ «Легіон Оболонь»? - йдеться на сторінці у Фейсбук голови Оболонської РДА Кирила Фесика.
 
Дуже приємно спостерігати, як за рік добровольче формування, яке складалось з невеликої кількості людей, переважно оболонців, виросло в найбільше ДФТГ у місті Києві.
Кожен з них сьогодні мав можливість отримати нагороди. Я особисто вдячний кожному з вас за ваш внесок у розвиток такого масштабного добровольчого формування та постійну готовність бути на захисті нашого рідного району.
 
Окрім вручення нагород, ми з Владислав Трубіцин , перерахували з нашого Благодійного фонду Рідна Оболонь 60 000 гривень на рахунок Благодійного фонду «Легіон Оболонь» для забезпечення життєдіяльності та розвитку матерільної бази підрозділу".
На початку заходу виступили представники Національної гвардії України із закликом вступати до лав новостворених підрозділів «Рубіж» та «Буревій» для звільнення окупованих територій, після чого деякі бійці ДФТГ записались до вступу в ці підрозділи долучившись до Гвардія Наступу Оболонь!
 
Слава Україні!
 
Перейти до спискуВерсiя для друку