Головна  →  Новини  →  13 березня 2023

Кирило Фесик взяв участь у круглому столі на тему «Волонтерство - досвід і перспективи»

Кирило Фесик взяв участь у круглому столі на тему «Волонтерство - досвід і перспективи»
Захід відбувся в рамках проєкту - «Лідерство під час війни», що організували активісти шкільного самоврядування Школи І-ІІІ ступенів №8 та Спеціалізованої школи №252 Оболонського району м.Києва.
"Вчора був учасником круглого столу на тему «Волонтерство - досвід і перспективи» в рамках проєкту - «Лідерство під час війни». Хочу подякувати усім учасникам за цікавий та дуже актуальний захід, домовились про подальшу обов’язкову кооперацію адміністрації та лідерів учнівського самоврядування для реалізації спільних проєктів та допомоги нашим військовим, - йдеться на сторінці Фейсбук голови Оболонської РДА Кирила Фесика.
Окремо хочу сказати, що був приємно вражений як ці навчальні заклади постійно допомагають нашим 206 та 244 батальйонам ТрО - справжнім Героям нашого сьогодення, які заслуговують на постійну підтримку кожного з нас в цей непростий час.
Кирило Олександрович подякував директорам та учням за теплу зустріч та атмосферу. "Інтелект, харизма та відвертість справили на мене виключно приємне враження! Ви майбутнє нашої держави, впевнений у подальшій більш глибшій співпраці задля всебічного розвитку і Перемоги!", - написав Кирило Фесик.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку