Головна  →  Новини  →  24 січня 2023

Близько 45 тисяч містян взяли участь в опитуванні про розвиток української мови

Опитування про розвиток української мови у міському застосунку «Київ Цифровий» вже пройшли близько 45 тисяч містян. Взяти участь в опитуванні можуть до 31 січня всі користувачі застосунку з наявним BankID.

Як нагадала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, результати опитування будуть використані для розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці. Над її розробкою місто працює спільно з Уповноваженим із захисту державної мови, науковцями та громадськістю.

«Ми прагнемо допомогти всім охочим швидко опанувати українську. Адже сьогодні мова – це не тільки наша ідентичність, а й потужна зброя проти ворога. Тому маємо разом допомогти рідній мові утвердитися в серці нашої країни – Києві. І щоб ми діяли злагоджено та ефективно, закликаю витратити кілька хвилин та надати відповіді на прості запитання. Завдяки цьому ми визначимо реальні потреби містян і знайдемо інструменти для полегшення переходу на українську. Аналіз відповідей також використаємо під час розробки відповідних просвітницьких заходів», – зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, що відповісти на запитання про розвиток української мови можна в розділі «Опитування» міського застосунку «Київ Цифровий».

Також нагадаємо, що команда «Києва Цифрового» у своїх соціальних мережахзапропонувала киянам добірку посилань на освітні платформи та застосунки, які допомагають поліпшити знання української мови і зробити перехід на спілкування винятково рідною мовою комфортнішим.

КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку