Головна  →  Новини  →  28 листопада 2014

Відбулось засідання Міжвідомчої координаційної комісії по роботі з сім’ями, члени яких є учасниками АТО, та сім’ями, переміщеними з тимчасово окупованих територій

Під головуванням Сергія Блохова - заступника голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної комісії по роботі з сім’ями, члени яких є учасниками антитерористичної операції, та сім’ями, переміщеними з тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО.

Стеценко Дмитро, заступник голови громадської організації «Громадська варта Оболоні», який бере участь в організації допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованого Криму та зони проведення антитерористичної операції, які мешкають в Пущі-Водиці в оздоровчому центрі «Джерело», повідомив присутнім про умови проживання переселенців. Завдяки зусиллям районної влади в котельні були проведені ремонтні роботи та вчасно підключено опалення.

Дмитрієва О.М., директор Оболонського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, доповіла присутнім про  потреби поранених бійців, учасників  антитерористичної операції, зокрема Терновського С.В. та Пономаренка Є.В., та запропонувала вжити заходи щодо надання їм необхідної допомоги.

Начальник управління освіти Вахнюк Н.М. поінформувала учасників засідання про проведення 27.11.2014 року в актовій залі Оболонської РДА благодійної вистави «Пам’ятати» зразкового художнього колективу музичного театру юного актора «Fantazianew». Благодійні кошти будуть передані на потреби учасників АТО та навчальні заклади на сході України.

За результатами засідання було вирішено надати матеріальну допомогу пораненому бійцю, учаснику антитерористичної операції, Пономаренку Є.В., який мешкає в Оболонському районі, в розмірі 5000 грн. на лікування, а також запропонувати благодійному фонду «Ветеран 1» долучитись до збору коштів для пораненого.

Перейти до спискуВерсiя для друку