Головна  →  Оголошення  →  21 липня 2022

В Оболонському районі розпочнеться комплексне консультування внутрішньо переміщених осіб

З 22.07.2022 в Оболонському районі розпочнеться комплексне консультування внутрішньо переміщених осіб.
Консультації будуть проводитись щоп’ятниці, з 10:00 до 14:00, у міському просторі «VcentrіHUB», розташованому за адресою: Оболонський проспект, 22.
Зокрема, відповіді на запитання надаватимуть фахівці з різних галузей щодо виплат компенсацій та пенсій, правової та гуманітарної допомоги, освіти та питань зайнятості, тощо.
Консультації надаватимуть:
Управління соціального захисту Оболонської РДА — консультація щодо отримання довідки про взяття на облік ВПО, грошової допомоги на проживання, компенсації тощо.
Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві — консультація щодо виплати пенсії за фактичним місцем проживання.
Оболонська районна філія Київського міського центру зайнятості — консультація щодо реєстрації в центрі зайнятості, джерел пошуку роботи, спрощеної процедури звільнення з роботи для ВПО, допомога в написанні резюме, нарахування допомоги по безробіттю тощо.
Благодійний фонд «Право на захист» — юридична консультація щодо надання послуг гуманітарної допомоги цивільним особам, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні, надання допомоги щодо розшуку рідних, близьких, друзів, знайомих, які знаходяться у зоні бойових дій та упродовж часу не виходять на зв’язок тощо.
Центр соціальних служб Оболонського району міста Києва — консультації психолога, інформаційні консультації щодо надання соціальних послуг.
Управління освіти Оболонської РДА — консультації щодо зарахування дітей до закладів дошкільної освіти (електронна черга), роботи закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів освіти в умовах воєнного стану на 01.09.2022, складання мультипредметного тесту для випускників шкіл.
Територіальний центр соціального обслуговування – надання соціальних послуг, консультації щодо отримання соціальних послуг, догляду вдома, соціально-побутова адаптація, натуральна допомога, забезпечення памперсами, засобами особистої допомоги.
Оболонська районна в місті Києві організація Червоного Хреста — консультації про гуманітарну допомогу від організації.
Для дітей у хабі є дитяча кімната, у якій вони зможуть провести час, поки дорослі будуть отримувати консультації.
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку