Головна  →  Новини  →  29 червня 2022

Віталій Кличко: Якщо ми дозволимо Путіну перемогти в Україні, результати будуть жахливими не тільки для нашої країни. Вони будуть руйнівними і для НАТО та демократичного світу

Росія використовує всі засоби, щоб знищити Україну та її народ. Вона вбиває українців, знущається, депортує українських громадян, у тому числі дітей, знищує міста та селища.

«Якщо ми дозволимо Путіну перемогти в Україні, результати будуть жахливими не тільки для нашої країни. Вони будуть також руйнівними і для НАТО та демократичного світу. Це потрібно розуміти. Я хотів би ще раз підкреслити, що сьогодні – час діяти. Надавати Україні допомогу. Найголовніше – високоякісною ефективною зброєю. Але також важлива допомога економічна, з кібербезпеки та інформаційна», – сказав Віталій Кличко під час дискусії на саміті НАТО в Мадриді.

Він зазначив, що пакет допомоги, який НАТО ухвалила для України, – важлива підтримка для нашої держави і сигнал про подальшу співпрацю та перспективу розвитку відносин з Альянсом.

Також, підкреслив Віталій Кличко, на цьому саміті Альянс у своїй новій стратегічній концепції визначив росію найбільшою загрозою безпеці, миру та стабільності в євроатлантичному регіоні. І це об’єктивно.

Сьогодні на саміті НАТО в Мадриді відбулася, зокрема, панельна дискусія «Погляд з Києва» за участю Віталія та Володимира Кличків.

Також відбулися зустрічі братів Кличків з Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, Президентом Польщі Анджеєм Дудою, Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та канцлером Австрії Карлом Нехаммером.

kyivcity.gov.ua


 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку