Головна  →  Новини  →  27 травня 2022

У Києві відкрили гуманітарний центр всебічної допомоги для переселенців з Маріуполя

У Києві, за підтримки Київської міської державної адміністрації, відкрився гуманітарний центр всебічної допомоги «ЯМаріуполь», діяльність якого спрямована на допомогу переселенцям з Маріуполя. Участь у відкритті взяв міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Від мого першого телефонного дзвінка Віталію Кличку до відкриття «ЯМаріуполь» пройшло 14 днів. Якби не мер Києва, то ми б не отримали такого прекрасного приміщення у самому центрі столиці біля метро. Він ще нам дав на вибір кілька адрес і ми вибирали найбільш зручну. Я вдячний Кличку як другу і як міському голові Києва. Дякую йому від імені усіх маріупольців, адже його ніколи не доводиться про щось просити двічі. Тут все зроблено якісно і від серця. Чекаю на візит Віталія Кличка до нас, сюди, у хаб, після його повернення з Давосу», – сказав Вадим Бойченко.

Це вже четвертий подібний заклад в провідних українських містах.

Такі хаби планують відкрити ще в 14 великих містах. В них працюють виключно мешканці Маріуполя.

Переселенці можуть отримати тут психологічну та юридичну допомогу, відновити документи та допомогу в пошуку роботи. Крім того, в хабі працюють дитячі кімнати. Тут можна отримати дитяче харчування та необхідні для дітей речі.

Знаходиться Центр поруч з метро «Олімпійська», на вулиці Антоновича, 39.

kyivcity.gov.ua

 

 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку