Головна  →  Новини  →  21 листопада 2014

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору та на підтримку ініціативи громадськості Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким в Україні щорічно 21 листопада відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Цього дня з метою вшанування загиблих під час масових акцій протесту в столиці України пройдуть масові заходи, заплановані громадськістю.

Крім того, в загальноосвітніх навчальних закладах будуть проведені уроки Гідності, зустрічі з учасниками подій Євромайдану та уроки пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Шановні мешканці та гості Оболонського району!

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанувати пам'ять  загиблих оболонців – Героїв Небесної Сотні, які відстоювали наше право на свободу та незалежність, та покласти квіти до встановлених в Оболонському районі на їх честь пам’ятних знаків біля Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Тимошенка, 16) та за адресою: вул. Тимошенка, 18.

Слава Україні!

Перейти до спискуВерсiя для друку