Головна  →  Новини  →  5 січня 2022

У Києві за три святкові дні вивезли близько 32 тисяч кубометрів відходів, що на 15% більше, ніж у звичайні дні

У період святкових днів з 31 грудня до 2 січня у Києві були скориговані графіки вивезення відходів, оскільки обсяги збільшились на 15%. КП «Київкомунсервіс» та перевізники, що працюють за відповідними договорами з комунальним підприємством, вивезли в ці дні близько 32 тисяч кубометрів відходів, а додатковий обсяг склав понад 4,1 тисячі кубометрів. Про це повідомляє КП «Київкомунсервіс».

За словами директора комунального підприємства Максима Ляшкевича, підприємства оптимізують графіки вивезення, враховуючи збільшення обсягів відходів.

«Просимо оперативно повідомляти нашу клієнтську службу або служби наших партнерів, якщо контейнери переповнені. Ми прагнемо, щоб для киян святкові дні проходили в комфорті, а в дворах не накопичувалось сміття. І велике прохання активно користуватись контейнерами для роздільного збору – пластику, скла, паперу, небезпечних відходів. Типи контейнерів можна знайти на нашій мапі», – зазначив Максим Ляшкевич.

Нагадаємо, якщо контейнери переповнені, можна звернутися на Facebook-сторінку підприємства, залишити звернення на сайті або зателефонувати за номерами: 044-594-77-10; 067-372-31-71; 067-595-82-52.

У столиці встановлено майже 4 тисячі різного типу контейнерів для роздільного збору відходів – для сухої фракції, окремо для скла, паперу, пластику, для небезпечних і медичних відходів тощо.

kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку