Головна  →  Новини  →  25 листопада 2021

Інформаційно-просвітницька акція «Не мовчи!» відбулася сьогодні в Оболонському районі

Інформаційно-просвітницька акція «Не мовчи!» відбулася сьогодні в Оболонському районі

Сьогодні, 25 листопада, стартувала щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства».

В підтримку цієї акції, Служба у справах дітей та сім’ї Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, спільно з фахівцями районного центру соціальних служб та підрозділами Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції міста Києва провели районний захід в сквері біля ст.метро "Мінська".

Мета інформаційно-просвітницької акції «Не мовчи!» - донести до суспільства, що насильство ганебне та неприпустиме явище.

Фахівцям Служби вдалося привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини. І хоч про насильство нарешті заговорили вголос, доносити цю тему завжди непросто!

"Не потрібно мовчати, не можна проходити повз прояви агресії, особливо, як що це стосується дітей! В Оболонському районі є служби, які працюють для припинення насильства в усіх його проявах та  готові прийти на допомогу, але вони повинні про це знати! Не мовчи! Тебе почують!" - зазначають фахівці.

Служба у справах дітей та сім’ї Оболонської РДА

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку