Головна  →  Новини  →  24 червня 2021

Відбувся міні-ярмарок вакансій за участю ТОВ «КИЇВ-ТОРГ» ТОРГОВА МАРКА «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО»

З урахуванням всіх правил з дотримання карантинних норм та заходів, 24 червня 2021 року о 11:00 в приміщенні Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій  за участю ТОВ «КИЇВ-ТОРГ» ТОРГОВА МАРКА « ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО».

Представник  роботодавця юрист-кадровик Марина Олександрівна Омельченко поінформувала учасників заходу про специфіку діяльності підприємства, умови та оплату праці, режим роботи, соціальні гарантії для працівників, ознайомила з посадовими  обов’язками, вимогами стосовно  вакансій.

Захід відвідали безробітні особи, які звернулись до Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості  з метою  пошуку роботи.

Учасники заходу мали змогу отримати достовірну та вичерпну інформацію про  умови праці та особливості роботи на представленій компанії. Зустріч відбулась в доброзичливій атмосфері в режимі активного діалогу.

Виробництво продукції під торговою маркою «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» побудовано в Дніпровському районі Дніпропетровської області в 2008р. Поступово нарощуючи потужності, воно стає одним з найбільших по виробництву напівфабрикатів в Україні. Зараз це сучасний, повністю автоматизований завод, оснащений за словом техніки. Це дозволяє зберігати контроль  на кожному етапі виробництва і гарантувати стабільну якість продукції. В якому б місті Ви не купили «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» - це завжди буде той продукт, який  Ви  встигли полюбити.

У 2017 році завод отримав сертифікат ISO 22000: 2005, що визначає вимоги до систем менеджменту безпеки харчової продукції на основі принципів HACCP (від англ. Hazard Analysis and Critical Control Points - аналіз ризиків і критичні контрольні точки) для компаній, що беруть участь в ланцюзі створення продуктів харчування. Це система менеджменту безпеки та якості готового продукту на всіх етапах виробничого процесу, зберігання, транспортування і реалізації продуктів харчування.

Продукція під торговою маркою «ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО» - це широкий вибір заморожених напівфабрикатів, які давно знайомі покупцям і користуються високим попитом на українському ринку продуктів харчування.

Це пельменіхінкалівареникимлинцібендеркикотлети та ін. Продукція ТМ "ПРОДУКТИ ЄРМОЛІНО" виробляється на виробничому підприємстві в Дніпровському районі Дніпропетровської області. Вся продукція проходить посилений контроль якості.

Оболонська районна філія Київського міського центру зайнятості

 

Перейти до спискуВерсiя для друку