Головна  →  Новини  →  11 червня 2021

Віталій Кличко: Київ продовжує оновлювати парки і сквери та створювати нові зелені зони

У столиці продовжують оновлювати парки і сквери та створювати нові зелені зони. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Нагадаю, що вчора, на засіданні Київради, я звернувся до депутатів ухвалити рішення про викуп земельної ділянки на проспекті Перемоги, 50-А – біля танку. Щоб упередити скандальне будівництво, проти якого виступають активісти і чимало киян. Та створити там зелену зону. Депутати підтримали таке рішення. Також учора Київрада підтримала рішення про створення в Києві двох нових скверів. Одного в Дніпровському районі столиці, і другого – в Печерському», – повідомив мер та зазначив, що на найближче засідання Київради столична влада готує проект рішення про надання природно-заповідного статусу території біля озера Вирлиця. Це також допоможе зберегти там велику зелену зону.

«Нагадаю, що тільки в травні ми відкрили після оновлення такі об’єкти як Наводницький парк у Печерському районі та облаштували там гарний фонтан. А також відкрили після реконструкції другу чергу Пейзажної алеї. Невдовзі презентуємо спортивно-оздоровчий парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі та фітнес-парк «Озеро Лебедине» в Дарницькому районі міста. Я нещодавно перевіряв як там тривають роботи. Також здійснюємо капремонт третьої черги парку «Троєщина», Липової алеї, парків «Радунка» та «Орлятко». І парку на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина в Дарницькому районі», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що цього року розпочнуть оновлення парку «Інтернаціональний» у Святошинському районі та довгоочікуваний капремонт одного з найбільших парків столиці – Голосіївського.

«Загалом за останні кілька років ми оновили 494 парки та сквери. А майже 500 зелених зон отримали статус парку чи скверу. Також відкрили в столиці 10 нових фонтанів та 7 капітально відремонтували. І ми створюємо не тільки інфраструктуру для  відпочинку. Триває в місті і ремонт доріг, прибудинкових територій, мостів, будівництво шляхопроводів», – підкреслив Віталій Кличко.

kyivcity.gov.ua

undefined

 

Перейти до спискуВерсiя для друку